Waasland Recycling bvba


Waasland Recycling

Kluizenhof 37
9170 Sint-Gillis-Waas
+32 3 770 71 53
+32 3 770 72 35
info@waaslandrecycling.be
VAT number : BE 0832.005.127
IBAN : BE90 3630 8193 5132
Ovam No. : 106395
Ovam Excerpt Website

Opening hours

Open now

from until from until
Monday 07h.30 12h.00 12h.45 17h.00
Tuesday 07h.30 12h.00 12h.45 17h.00
Wednesday 07h.30 12h.00 12h.45 17h.00
Thursday 07h.30 12h.00 12h.45 17h.00
Friday 07h.30 12h.00 12h.45 14h.30
Saturday 08h.00 12h.00

Calendar

Waasland

Name Function Phone E-mail
Van Hecke Koen Plantmanager koen@waaslandrecycling.be
Schelkens Claudia Administration / invoicing claudia@waaslandrecycling.be
Blommaert Gina Administration / invoicing gina@waaslandrecycling.be
Vertenten Gert Yard manager werf@waaslandrecycling.be

Directie

Name Function Phone E-mail
Casier Karel Afgevaardigd bestuurder, aan- en verkoop ferro karel@casier.com
Naessens Gerda Verantwoordelijke aankoop + administratie gerda@casier.com
Casier Bernd Zaakvoerder, aan- en verkoop ferro bernd@casier.com
Eeckman Alain Commercieel directeur alain@casier.com
Debaere Koen Technisch directeur koen.debaere@casier.com
Van Driessche Bert Financieel directeur bert@casier.com