Contact


Casier Recycling Deerlijk

St.-Elooistraat 2
B-8540 Deerlijk
+32 56 777 444
​+32 56 782 150
info@casier.com
VAT number : BE 0462.169.762
IBAN : BE97 4722 0052 5149
Ovam No. : 1320
Ovam Excerpt Website

Opening hours

Open now

from until from until
Monday 07h.30 12h.00 12h.45 16h.00 (Loading and unloading until 5 pm)
Tuesday 07h.30 12h.00 12h.45 16h.00 (Loading and unloading until 5 pm)
Wednesday 07h.30 12h.00 12h.45 16h.00 (Loading and unloading until 5 pm)
Thursday 07h.30 12h.00 12h.45 16h.00 (Loading and unloading until 5 pm)
Friday 07h.30 12h.00 12h.45 15h.00 (Loading and unloading until 4 pm)

Calendar

Directie

Name Function Phone E-mail
Casier Karel Afgevaardigd bestuurder, aan- en verkoop ferro karel@casier.com
Naessens Gerda Verantwoordelijke aankoop + administratie gerda@casier.com
Casier Bernd Zaakvoerder, aan- en verkoop ferro bernd@casier.com
Eeckman Alain Commercieel directeur alain@casier.com
Debaere Koen Technisch directeur koen.debaere@casier.com
Van Driessche Bert Financieel directeur bert@casier.com

Administratie

Name Function Phone E-mail
Huyghebaert Jeroen HR verantwoordelijke jeroen@casier.com
Voet Valerie Logistiek verantwoordelijke valerie@casier.com
Hocedez Ingrid Boekhouding ingrid@casier.com
Bultynck Rik Administrative employee rik@casier.com
Vermeulen Els Administratief bediende els@casier.com

Administration

Name Function Phone E-mail
Soete Lieven Weighbridge manager lieven@casier.com

Vertegenwoordigers

Name Function Phone E-mail
Morreel Nicolas Account manager nicolas@casier.com
Seurynck Sven Account manager sven@casier.com

Werfactiviteiten

Name Function Phone E-mail
Voet Valerie Logistiek verantwoordelijke valerie@casier.com
Verschaeve Roeland Werfverantwoordelijke roeland@casier.com