Huughe metalen


Huughe Metalen

Wiedauwkaai 70H
9000 Gent
+32 9 225 83 52
+32 9 225 98 63
info@huughemetalen.be
BTW nr : BE 0461.430681
IBAN : BE73 4453 5565 0160
Ovam Nr. : 1045
Ovam Uittreksel Website

Openingsuren

Enkel op dinsdagen en donderdagen open voor particulieren!

Nu open

van tot van tot
Maandag 07u30 12u00 12u30 16u00
Dinsdag 07u30 12u00 12u30 16u00
Woensdag 07u30 12u00 12u30 16u00
Donderdag 07u30 12u00 12u30 16u00
Vrijdag 07u30 12u00 12u30 15u00

Kalender

Werf

Naam Functie Telefoon Email
Hellebuyck Johny Chef de chantier +32 476 776 439 Johny@huughemetalen.be

Directie

Naam Functie Telefoon Email
Casier Karel Afgevaardigd bestuurder, aan- en verkoop ferro +32 56 782 155 karel@casier.com
Naessens Gerda Verantwoordelijke aankoop + administratie +32 56 782 152 gerda@casier.com
Casier Bernd Zaakvoerder, aan- en verkoop ferro +32 56 782 159 bernd@casier.com
Eeckman Alain Commercieel directeur +32 56 782 157 alain@casier.com
Debaere Koen Technisch directeur +32 56 782 153 koen.debaere@casier.com
Van Driessche Bert Financieel directeur +32 56 782 166 bert@casier.com