Contact


Casier Recycling Deerlijk

St.-Elooistraat 2
B-8540 Deerlijk
+32 56 777 444
​+32 56 782 150
info@casier.com
N° T.V.A. : BE 0462.169.762
IBAN : BE97 4722 0052 5149
N° Ovam : 1320
Extrait Ovam Website

Heures d'ouverture

Fermé

de jusqu'à de jusqu'à
Lundi 07h.30 12h.00 12h.45 16h.00 (chargement & déchargement jusqu'à 17h.00)
Mardi 07h.30 12h.00 12h.45 16h.00 (chargement & déchargement jusqu'à 17h.00)
Mercredi 07h.30 12h.00 12h.45 16h.00 (chargement & déchargement jusqu'à 17h.00)
Jeudi 07h.30 12h.00 12h.45 16h.00 (laden & lossen tot 17u)
Vendredi 07h.30 12h.00 12h.45 15h.00 (chargement & déchargement jusqu'à 16h.00)

Calendrier

Directie

Nom Function Téléphone Email
Casier Karel Afgevaardigd bestuurder, aan- en verkoop ferro karel@casier.com
Naessens Gerda Verantwoordelijke aankoop + administratie gerda@casier.com
Casier Bernd Zaakvoerder, aan- en verkoop ferro bernd@casier.com
Eeckman Alain Commercieel directeur alain@casier.com
Debaere Koen Technisch directeur koen.debaere@casier.com
Van Driessche Bert Financieel directeur bert@casier.com

Administratie

Nom Function Téléphone Email
Huyghebaert Jeroen HR verantwoordelijke jeroen@casier.com
Voet Valerie Logistiek verantwoordelijke valerie@casier.com
Hocedez Ingrid Boekhouding ingrid@casier.com
Bultynck Rik Employé administratif rik@casier.com
Vermeulen Els Administratief bediende els@casier.com

Administration

Nom Function Téléphone Email
Soete Lieven Responsable pont-bascule lieven@casier.com

Vertegenwoordigers

Nom Function Téléphone Email
Morreel Nicolas Gestionnaire de compte nicolas@casier.com
Seurynck Sven Gestionnaire de compte sven@casier.com

Werfactiviteiten

Nom Function Téléphone Email
Voet Valerie Logistiek verantwoordelijke valerie@casier.com
Verschaeve Roeland Werfverantwoordelijke roeland@casier.com