Kortrijk - 't Recupke


't Recupke

Kuurnsesteenweg 132
B-8500 Kortrijk
+32 56 44 02 94
+32 56 44 39 43
recupke@casier.com
BTW nr : BE 0462 169 762
IBAN : BE97 4722 0052 5149
Ovam Nr. : 1320
Ovam Uittreksel Website

Openingsuren

Gesloten op maandag

Nu gesloten

van tot van tot
Dinsdag 15u00 19u00
Woensdag 15u00 19u00
Donderdag 15u00 19u00
Vrijdag 15u00 19u00
Zaterdag 08u00 12u00

Kalender

't Recupke

Naam Functie Telefoon Email
Vandersaenen Bart Receptie
Naessens Mark Receptie
Verschuere Evita Bureel +32 56 44 02 94 recupke@casier.com

Directie

Naam Functie Telefoon Email
Casier Karel Afgevaardigd bestuurder, aan- en verkoop ferro +32 56 782 155 karel@casier.com
Naessens Gerda Verantwoordelijke aankoop + admininstratie +32 56 782 152 gerda@casier.com
Casier Bernd Zaakvoerder, aan-en verkoop ferro +32 56 782 159 bernd@casier.com
Eeckman Alain Commercieel directeur +32 56 782 157 alain@casier.com
Debaere Koen Technisch directeur +32 56 782 153 koen.debaere@casier.com
Van Driessche Bert Financieel Directeur +32 56 782 166 bert@casier.com
DSC00099
DSC00112
DSC00113
trecupke